Loading...
  • Destek Hattı: +90 (850) 346 47 26

Sosyal Sorumluluk

İMECE milyonlarca kalbe dokunmak için yola çıkıyor


İMECE Sistem'in kalbinde her zaman güçlü bir amaç yatar. Yöneticiler ,Çalışanlar ve Bağımsız Temsilciler olarak bizler Anadolu AHİLİK Felsefesiyle (İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendini Geliştir) birbirimize bağlandığımızı biliriz. İMECE ailesi olarak kurum kültürümüz insanlığa değer katmak üzerinedir.

Kurucularımız daima ekonomik başarının ötesinde insanlığa faydalı olmak için çalışma ihtiyacını savunmuştur. Bu görüş doğrultusunda da bizler önceliğimiz, başta hizmet verdiğimiz toplumlara ardından da tüm dünyadaki insanlara fayda sağlamaktır. İMECE , paranın ilk olarak insanların yaşantılarını yükseltmek için ve kalıcı bir etki bırakmak için kullanılması gereken bir araç olduğuna inanır.

Tüm projelerimiz beş temele dayanır:

Sağlık
Eğitim
Çevre
Toplum Gelişimi
Sanat ve Kültür
İMECE , sadece ekonomik bir değer yaratmaya değil; ANADOLU Ahilik felsefesi ile dünyanın daha iyi olması için sürdürülebilir değişime katkıda bulunmaya inanır.

Temel Değerlerimiz, eylemlerimiz için bir pusula görevi görür ve bizim dünyada nasıl davrandığımızı açıklar. Biz bağlılık ve SADAKAT’a güçlü bir anlamda inanıyoruz

Bir AİLE olarak, birbirimizi desteklemek için zirveye giden yolda plana sadık kalıyoruz çünkü biliyoruz ki sadece BİRLİK olduğumuz kadar güçlüyüz.
BACK TO TOP