Loading...
  • Destek Hattı: +90 (850) 346 47 26

Doğrudan Satış Sektörü

Doğrudan Satış nedir?
Doğrudan satış sektörü, şirketlere ürünlerinin ve/veya hizmetlerinin müşterilere doğrudan dağıtımı ve satışı için alternatif bir kanal sunuyor. Doğrudan satış, geleneksel perakende satış konumundan uzak, sürekli büyüme eğilimi gösteren, heyecan verici bir sektör olarak öne çıkıyor.

Doğrudan satışta birçok farklı dağıtım yöntemi kullanılıyor ve network marketing bunlar arasında yer alıyor.

Orta gelir grubundaki artış, teknolojik yenilikler ve serbest piyasa koşullarında kısıtlanmaların genişlemesiyle birlikte doğrudan satış sektöründe büyümenin yolu açıldı. Doğrudan satış sektörü her gün daha fazla insan tarafından keşfediliyor ve girişimcilik de giderek gelişiyor.

Türkiye Gerek genç nüfus yapısı ile gerek ise Türk insanın girişimci yapısı ile yeni yüzyılda coğrafi avantajlarını kullanarak bir network marketing üssü olacaktır.

Doğrudan Satış Federasyonu’nun 2017 verilerine göre global ciro 189,6 milyar dolar civarındadır, Türkiye’nin buradaki payı 732 milyon dolar (dsd ye üye olmayan firmaların ciroları hariç).

İmece Nm Sistemi Nasıl İşliyor?
İmece NM ’de girişim///cilere yani ‘Bağımsız Temsilcilere’’ (BT) ve Tercihli müşterilerimize(TM) alışveriş yaptığı sağlam, güvenilir online mağazamız aracılığıyla iyi araştırılmış ve özenle geliştirilmiş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Müşterilerimiz:
1. Tercihli Müşteriler – Ürünlerimizi düzenli olarak alan, fakat doğrudan satışın iş tarafında rol almayanlar.

2. Potansiyel BT’ler – Ürünlerimizi alan ve iş fırsatını da değerlendirenler.

3. BT’ler – Ürünlerimizi düzenli olarak alan, bir yandan da doğrudan satış işlerini kuranlar.

İmece Nm Ödeme Planı:
İmece nm sistem olarak, eşsiz, kimsenin kopyası olmayan hibrit tekrarlanabilir bir ödeme planı sunuyoruz. Plana göre, ürünlerimizi tanıtan tercihli müşteri ve potansiyel BT’lerin yönlendirmesini yapan BT’lerimize komisyon ve teşvik ödemesi yapılıyor.

İmece Nm SİSTEM ’ İN portföyünde yer alan ürün ve hizmetleri sattığınızda, referans olup başkalarına tavsiye edip yönlendirdiğiniz zaman sizi ödüllendiren dinamik bir ödeme planıyla desteklenirsiniz.

KULLAN, KULLANDIR, KAZAN, KAZANDIR, REFERANS OL, TEKRARLA, YÜKSEL ve KORU disiplinlerini sağlayan ve uygulayan her İMECE SİSTEM Bağımsız Temsilcisi (BT) sürdürülebilir bir işe sahiptir. Bu sayede gerçek bir ek gelir de elde eder.
BACK TO TOP